X
 15.06.2018 Живот

Сашко Коцев за татковството: Порано можев да гризнам некого ако ме разбудеше во 3 наутро, но еве го паметам првото будење од Јоана

Главно избегнувам да правам муабет за деца и родителство кога седам со други родители. Знам дека сите „избегале“ накратко од обврските и седнале на тоа кафе токму поради тоа, да ја сменат темата

Пред осум месеци стана татко. Оттогаш ништо не е како претходно, спие многу помалку, ама е посреќен од кога било. Актерот и шоумен Сашко Коцев за Деца.мк споделува како се снаоѓа во улогата на татко на малата Јоана.

Прочитајте во целост на ОВОЈ ЛИНК


Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот