X
 10.03.2016 Култура

Најголемите филмови кои ни доаѓаат во 2016


Годинава веќе излегоа одлични филмови кои ги чекавме со месеци, но ова не е ништо. Следуваат комедии, трилери, акции кои ќе ги наполнат кино салите насекаде годинава. Погледнете ги насловите на најочекуваните филмови во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура