X
 17.06.2016 Култура

Интригантни филмови кои ќе ве поттикнат да размислувате


Корисниците на „BuzzFeed“ учествуваа во анкета за филмовите кои ги поттикнале да размислуваат. Тоа се оние филмови кои не можете да ги извадите од глава со денови по гледањето.

Корисниците помогнаа во создавање листа од над 50 вакви филмови. Насловите пронајдете ги во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура