X
 26.06.2016 Забава

Деца со неверојатни животни цели

Да се биде дете има толку многу придобивки. Една од најдобрите е тоа што тие си замислуваат што се' можат да бидат кога ќе порасна. Без разлика на тоа дали е Бетмен, нинџа, куче, поштенска кутија - за нив само небото е границата. 

 

deca

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава