X
 21.02.2017 Култура

Златна Бубамара на популарноста прослави 20 години постоење

Златна Бубамара на популарноста е манифестација која 20 години по ред доделува награди на најпопуларните музички, тв и спортски ѕвезди.

zlatna

Линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура