X
 10.03.2017 Култура

Слушнете ја песната со која Македонија ќе се претстави на Евровизија

Јана Бурческа со песната „Dance Alone“ ќе ја претставува Македонија на овогодинешниот Евросонг. Погледнете го спотот

Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура