X
 08.07.2017 Забава

Што се случува кога ќе ги оставите децата сами?

Тишината е златна, освен кога имате дете. Во овој случај, тишината значи дека нешто е сомнително, а тоа го потврдуваат и овие фотографии.

deca

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава