X
 22.07.2017 Култура

Излезе новиот тизер за „Игра на троновите“

„Секоја серија на настани се случува наеднаш“, е коментарот на Литлфингр до Санса Старк во најновиот тизер за преостанатите епизоди од седмата сезона на „Игра на троновите“ објавена од „НВО“.
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура