X
 29.10.2017 Култура

Највозбудливите трејлери за оваа недела

Ѕирнете ги овие возбудливи трејлери, ќе пронајдете нешто вредно за гледање.

Phantom ThreadGodlessThe BreadwinnerMudboundWorld of tomorrow: Episode two
Bright
Winchester: The hous that ghosts built


Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура