X
 29.11.2017 Култура

„Ројтерс“: Фотографии што ја одбележаа 2017 година

„Ројтерс“ го објави својот избор на фотографии што ја одбележаа 2017 година.

rojters fotografii
Фото: Reuters
ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура