X
 18.07.2023 Забава

Ова се финалистите од натпреварот за најкомична фотографија од милениче за 2023 година

Ако ви треба нешто за да ве расположи и насмее, погледнете ги финалистите од натпреварот за најкомична фотографија од милениче за 2023 година.

Фотографиите од слатките миленичиња сигурно ќе ви предизвикаат насмевка на лицето. 25 фотографии влегоа во потесниот избор направен од комисија од стручни судии.

Победниците ќе бидат објавени на 11 август, а во продолжение погледнете ги фотографиите.


Извор: Mymodernmet.com
Фото: Instagram
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава