X
 24.01.2020 Образование

Објавени резултатите за студентските стипендии

Министерството за образование и наука денеска ги објави резултатите од конкурсот за доделување студентски стипендии за академската 2019/2020 година.
Резултатите можете да ги погледнете ТУКА

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование