X
 28.05.2019 Култура

Феноменално: Морган Фриман ја рецензира „Игра на троновите“

За сите љубители на „Игра на троновите“, видеото во продолжение ќе биде вистинско задоволство затоа што препознатливиот наративен глас на Морган Фриман ја рецензира целата серија „Игра на троновите“.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура