X
 15.07.2015 Култура

Совршени книги за секое ваше расположение

Знаеш дека си прочитал добра книга кога ја вртиш последната страна и чувствуваш како да си изгубил пријател - Пол Свини

 

kniga

 
Која е последната книга која навистина ви се допадна? Која ве натера да се смеете или да плачете, или целосно да го промените мислењето за животот и љубовта? Кога ќе дојдете во контакт со ваква книга, секогаш помните кога сте ја читале и во какво расположение сте биле. Ви нудиме неколку одлични книги за сите ваши видови на расположение.

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура