X
 03.10.2015 Култура

Вистината за војната во Сирија

Видео кое ви нуди совршено објаснување за војната во Сирија. Фотографиите од Сирија пред војмата можете да ги погледнете на ОВОЈ ЛИНК

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура