X
 27.07.2016 Култура

Филмски грешки кои веројатно не сте ги забележале

Веројатно овие филмски грешки биле токму пред вашите очи со години. Сигурно филмовите прикажани на фотографиите сте ги гледале и повеќее од еднаш, а не сте ги забележале овие толку очигледни грешки.

 

бетмен

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура