X
 15.09.2016 Забава

Креативни и паметни пакувања на производи

Ширењето среќа е лесно - се' што е потребно е малку хумор и креативност! Дизајнерите на овие интересни производи дефинитивно знаат како да привлечат насмевка на лицата на нивните клиенти, со што мал број луѓе можат да одолеат на необичниот изглед на нивниот производ.

 

kreativni

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава