X
 06.04.2017 Култура

Нови филмови во СИНЕПЛЕКС

СИНЕПЛЕКС ви најавува:


     
ВО ГОЛЕМ СТИЛ
Очајни да ги платат сметките и да преживеат за своите најблиски, тројца доживотни пријатели ризикуваат се што имаат и ја ограбуваат банката која што ги има нивните пари. За овој филм СИНЕПЛЕКС подарува билети. Одговори точно на прашањето, победи и добиј билети за „Во голем стил“. Учествувај и ти!КОЛИБА
Еден човек кој што е во длабока тага добива мистериозна покана да се сретне со Господ на место наречено „Колиба“.ГРАДОТ НА НЕЗАБЕЛЕЖЛИВАТА СВЕТЛИНА
Томи Акта, посветен син и уморен приватен детектив – се освестува од уште еден мамурлак, кога неговиот нареден случај ќе закуца на врата.

ЦЕЛОСНИОТ РЕПЕРТОАР МОЖЕТЕ ДА ГО ПОГЛЕДНЕТЕ ОВДЕ
Тагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура