X
 03.04.2015 Уметност

За вистинските уметници доволни се и обични боици


22-годишната Морган Дејвидсон е повеќе од талентирана. Доволни и' се дрвени боици за да создаде чуда и да оживее обична хартија. Ова се дел од нејзините дела.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Уметност