X
 19.05.2015 Образование

Кога со колегите одите подготвени на испит


Кога сте подготвени на испит се чувствувате чудесно. Кога сте подготвени за испит заедно со колегите се чувствувате моќно и незапирливо! Знаете дека нема простор за грешка. Ви посакуваме среќна испитна сесија!

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование