X
 25.05.2015 Култура

Се' што не видовте на Евровизија позади сцената


Многу „селфиња“, шампањ и одмор пред или по настап. Се чини дека најголемата ѕвезда позади сцената (како и на сцената) на овогодинешната Евровизија бил претставникот на Шведска. Ѕирнете што сме пропуштиле позади камерите.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура