X
 19.06.2015 Култура

Штотуку венчани! Прекрасни автомобили од венчавките во минатото

Како во минатото луѓето ги декорирале нивните автомобили за нивната венчавка?

 

венчавки

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура