X
 21.09.2015 Образование

#СтудентскиПроблеми

Отворете му „Твитер“ на студент и ќе видите што го мачи. Студентите кои веќе се на социјалната мрежа изминатата недела кажуваа што ги мачи.Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование