X
 25.08.2015 Култура

Најдобрите венчални фотографии за 2015


„Junebug weddings“ организираат натпревари за фотографија последните 7 години. Годинава, на натпреварот за најдобра венчална дестинација учествувале повеќе од 4.000 фотографи од 40 различни држави. Погледнете ги најдобрите 20.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура